Facebook

Pension Aura Špičák

Rodinný horský pension Aura najdete nedaleko sportovního areálu Špičák u města Železná Ruda, přímo pod parkovištěm Kaskády. K vašeho pobytu na Šumavě Vám můžeme nabídnout 8 útulných pokojů, o celkové kapacitě 23 osob. V pensionu je hostům k dispozici velká společenská místnost s krbovými kamny, dvě vybavené kuchyně, přístup na internet přes wi-fi. S objektem pensionu sousedí vlastní parkoviště, garáž pro úschovu kol a lyží. Malý gril, trampolína a venkovní sezení.

Přímo pod námi vede nová cyklostezka spojující Železnou Rudu se sportovním areálem na Špičáku. Můžete použít i vlak nebo autobus (v zimních měsících "ski bus"). Zastávka autobusu je od pensionu cca.150 metrů., vlakové nádraží pak cca 5 minut pěšky. Vzdálenost mezi Špičákem a Železnou Rudou je přibližně 1 kilometr. Dostupnost sjezdových tratí je od 50 metrů (Alpalouka) do 850 metrů (Špičák ski areál). Na své si přijdou zdatní lyžaři i mírně pokročilí. Sjezdové tratě jsou rozděleny do několika stupňů obtížnosti. Pro ty nejmenší (ale nejen pro ně) zde funguje lyžařská škola.

Dále pak můžete provozovat zimní sporty na Velkém Javoru, jež je od našeho pensionu vzdálen pouze 10 km (15 min. autem). V letních měsících nabízí Špičák a okolí Železnorudska skvělé podmínky pro turistiku, cykloturistiku, rybaření či houbaření. Na své si přijdou i milovníci historie, hradů a zámků.

 

Nabídka pokojů

Pokoj č. 1
Tří až pětilůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
 
-
pokoj č.2
Pokoj č. 2
Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a venkovním posezením na terase
 
Pokoj č. 3
Třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a venkovním posezením na terase
 
Pokoj č. 4
Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a venkovním posezením na balkoně
 
Pokoj č. 6
Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a venkovním posezením na balkoně
 
Pokoj č. 7
Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
 
Pokoj č. 8
Čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
 
Pokoj č. 9
Čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením